Malatya Anadolu Bayrak Ò
Kurumsal Web Sitesi
HOŞGELDİNİZ ...
· Bayrak Nedir ? : Bayrak bir ülkenin bağımsızlığını bütünlüğünü birliğini konu eden semboller ve renklerden oluşan çeşitli sabit ölçekli olan semboldür bayrak sadece ülkeleri temsil etmez...

· Flama Nedir ? : flama bir çeşit bayrak türüdür flama da bayrak gibi ülkesini , bulunduğu zümreyi  temsil eder ; flamaların en büyük özellikleri flama dahilinde bir çok çeşidinin olması demektir flamaların genel olarak kırlangıç bayrak tipinde olanları en çok partilerde panayırlarda kullanılır tabi tanıtımları unutmamak gerekir flamalarda en büyük payı özel flamalar baskılı flamalar alır diyebiliriz .


Malatya Anadolu Bayrak © 2008  
Emirhan Group / EG-CELL tarafından dizayn ve optimize edilmiştir.
HİZMETLERİMİZ
Ürünlerimiz
Gönder Bayrakları
Kırlangıç Flama
Masa Bayrakları
Takdim Flama
Yabancı Ülke Bayrakları
Sopalı Bayrak
Kağıt Bayrak
Atatürk Posterleri
İpe Dizili Üçgen Bayrak
Araç & Konvoy Bayrakları
Salon Direği

Baskı Metodları
Dijital Kumaş Baskı
Dijital Transfer Baskı
Empirme, Serigraf Baskı

İç Mekan (InDoor) Baskılar
Mekan içi uygulamalarda bayrak ve flamalar kısa mesafeden açık bir şekilde görüldüğünden ayrıntılar ve baskı kalitesi önemlidir. Belirlenen model ve sınırsız renkte dizayn edilmiş tasarımlar mekan içi uygulama için gerekli askı ve tehşir aparatlarıyla kullanıma hazır şekilde teslim edilir.

Dış Mekan (OutDoor) Baskılar
Çok kuvvetli rüzgar ve fırtınalı havalarda bayrak önemli zararlardan korunması açsınında indirilmelidir. Tipi itibariyle bayrak az rüzgarlarda dahi üstündeki reklamın yapılmasını sağlar. Baskı yapılacak olan görseller bayrağın arkasındanda ters fakat net olarak görülebilecek şekilde basılırlar.